برند رنکس فعالیت خود را در زمینه تولید آدامس در داخل کشور از سال 1393 در کارخانه ماسترفوده آغاز کرد که هم اکنون عرضه آدامس های دراژه ای این برند در بسته بندی های متنوع ادامه دارد. رنکس که بازار هدف خود را تمامی مصرف کنندگان آدامس می داند در صدد است تا با بهرگیری از دانش روز تولید آدامس، بهترین و با کیفیت ترین نوع محصولات را جهت عرضه در بازار داخل و خارج از کشور ارائه نماید.

 

 

درباره ما

علاقه مردم به مصرف آدامس های شکردار موجب شد تا برند رنکس با تولیدات خود یکی از برندهای موفق در حوزه آدامس های شکردار شود. رنکس به عنوان اولین تجربه ماسترفوده در سال 1393 فعالیت خود را با تولید و عرضه آدامس های دراژه ای در بسته بندی های متنوع آغاز کرد و جامعه آماری آن نیز همانند دیگر آدامس های موجود در بازار، تمامی افراد مصرف کننده آدامس می باشد.

این برند جهت ارتقا سبد محصولات خود، با شعار "مزه زندگی شما" وارد بازار پودر های نوشیدنی گرم شده است که هم اکنون دو محصول پودر هات چاکلت و کافی میکس را تولید و به بازار عرضه می کند. با توجه به تحقیقات بازاریابی انجام شده در حوزه این محصولات، به جرأت می توان ادعا کرد کیفیت این پودرها به مراتب بالاتر از مطرح ترین برندهای حوزه نوشیدنی گرم تشخیص داده شده است و به پشتوانه مشتریانمان مسیر خود را در راستای ارائه کالای باکیفیت و خاص ادامه خواهیم داد.

آخرین اخبار

بازار خوب خرده فروشی در ایران

بازار خوب خرده فروشی در ایران

آدامس بخورید، ناخن نجوید

آدامس بخورید، ناخن نجوید

بعد از تایپ اینتر بزنید
بعد از تایپ اینتر بزنید